Bank wiedzy

Kompleksowe DACHY z MONTAŻEM

KROSDACH kompleksowo zajmuje się dachami – służymy Państwu naszą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami monterskimi!!!
Jeśli szukasz materiału na dach oraz wyspecjalizowanego montażu – to świetnie trafiłeś. Wybierzemy z Tobą model pokrycia dachowego, a potem go zamontujemy. Taka kompleksowa obsługa dachu daje Tobie oszczędność czasu (a wiemy jak jesteśmy bardzo zabiegani w dzisiejszych czasach), gwarancję na produkty i montaż oraz obsługę w jednym miejscu od projektu po przysłowiową wiechę 🙂
Oferta i terminy dostosowane pod potrzeby Klienta.

Zapraszamy
Zespół KROSDACH

Obróbki blacharskie “szyte na miarę”

KROSDACH to nie tylko same dachy 🙂 Dajemy Państwu możliwość zamówienia spersonalizowanych obróbek blacharskich pod swoje potrzeby.
Jeśli jesteś zwolennikiem wykonania samemu pracy przy swojej wiacie/altanie/ balkonie/kominie/ fasadzie/tarasie lub jakimkolwiek innym zadaszeniu ale nie posiadasz sprzętu dekarskiego niezbędnego do wykonania odpowiednich obróbek blacharskich, to KROSDACH daje Ci możliwość zamówienia obróbek pod swoje potrzeby.
W 3 krokach przyjmujemy zamówienia na obróbki blacharskie:
1) wybierasz blachę płaską (kolor, powłokę)
2) przedstawiasz nam rysunki techniczne swoich obróbek (wymiary/kształt)
3) My kalkulujemy i wykonujemy 🙂 ps. odbiór do […]

Jedziemy z Wilkami

Co kryje się pod nazwą KROSDACH??? Oprócz dachów – kryje się również PASJA, pasja do sportów, talentów, wspierania naszych krośnieńskich i około krośnieńskich inicjatyw.
Bardzo nam miło, że w kolejnym sezonie żużlowym będziemy wspierać krośnieński żużel, a tym samym staniemy się jedną wielką watahą:)
Życzymy powodzenia wszystkim zawodnikom, a wszystkim jego kibico
m życzymy niezmierzonej ilości oklasków.
Jedziemy z Wilkami !!!!
Zespół KROSDACH

Logo Wilki Krosno

Speedway 2023PGE Ekstraliga Zuzlowa 2023

Speedway 2023PGE Ekstraliga Zuzlowa 2023

Speedway 2023PGE Ekstraliga Zuzlowa 2023

Speedway 2023PGE Ekstraliga Zuzlowa 2023

 
 

Bezpieczny dach 2022 r. !!!

2022 rusza pełną parą!!!
Zapewnij sobie sprawdzonych dekarzy i jakościowy dach już dziś!!!!
Początek roku 2022 to dla niektórych z nas początek zmian….podejmowania decyzji o wymianie pokrycia dachowego lub wyborze pokrycia dachowego na zupełnie nowy budynek. Patrząc na obecną sytuację ekonomiczno-produkcyjną WARTO JUŻ DZIŚ podjąć decyzję co do swojego “dachu nad głową”.
Wybór pokrycia może okazać się całkiem prosty-zwłaszcza jeśli Nasi doradcy techniczni wezmą Państwa planowane pokrycie dachowe pod przysłowiową lupę tzn. przyjadą do na pomiar, przedstawią ofertę produktową, zrobią wycenę […]

FRIGGE ulubieniec Klientów!!!

Ruukki FRIGGE nie tak dawno weszła do sprzedaży a już spokojnie można powiedzieć, że stała się ulubieńcem Klientów.
Ta modułowa nowość jest bardzo solidnie przemyślanym produktem RUUKKI. Wygodna w montażu, sztywna na dachu, dobrze się składa…to tylko niektóre wypowiedzi dekarzy, którzy doświadczyli jej w montażu. A co Klienci o niej mówią??? Piękny wzór, prosty i nietuzinkowy, zachwyca kolorem a jakość poparta gwarancją Ruukiego (w powłoce Crown to 40-letni okres gwarancji)…
A czy Ty jesteś nią zainteresowany??? Przyjdź do nas do biura, […]

SIBA MODERN – rynna ukryta !!!

Nowoczesny system rynny ukrytej Siba Modern to rozwiązanie przeznaczone do zastosowania na obiektach gdzie rynna wkomponowana jest w bryłę budynku łącząc estetycznie dach bezokapowy z jego elewacją.
Zaletą systemu rynny ukrytej Siba Modern jest to, że pozwala on na bezpieczne ukrycie rur spustowych wewnątrz elewacji, a jedynym widocznym elementem całego systemu jest maskownica.
Dostępność maskownicy w najpopularniejszych kolorach, antracytowym, grafitowym i czarnym, pozwala idealnie dopasować system do koloru i rodzaju pokrycia dachowego zarówno stalowego jak i pokryć betonowych czy ceramicznych. W […]

Ruukki HYYGGE jest już w sprzedaży

Ruukki HYYGGE jest już w sprzedaży,
Zachecamy do zapoznania się z tym jakże innowacyjnym rozwiązaniem w segmencie blachodachówek płaskich. Gwarantujemy, że rozwiązania techniczne tego produktu są wyjątkowe i niepowtarzalne – 
-prosta forma szczęścia!!!
 
RUUKKI HYYGGE-strona produktu
RUUKKI HYYGGE-karta techniczna
RUUKKI HYYGGE-katalog
 
Zapraszamy do wycen i konsultacji 🙂
Zespół KROSDACH

Firma Godna Zaufania 2017

Szanowni Klienci i Kontrahenci !
Dziękujemy za kolejny rok udanej współpracy. Państwa zaufanie ponownie zostało zweryfikowane a efekty tej weryfikacji napawają Nas dumą i mobilizacją do jeszcze większego zaangażowania w naszą współpracę. Ten zacny certyfikat ponownie trafia w nasze ręce-DZIĘKUJEMY!!!
Certyfikat

Certyfikat “Firma Godna Zaufania”
przyznawany jest przedsiębiorcom cechującym się nienaganną opinią wśród klientów i kontrahentów
To duże wyróżnienie i nagroda dla nas i naszego zespołu, za zaangażowanie w obsłudze Klienta, zarówno na etapie wstępnych negocjacji jak i obsługi po sprzedażowej – co niekiedy wymaga od nas więcej poświęcenia i zaangażowania:)
W dobie wszech obecnego internetu  oraz możliwości kreowania […]