Więźba dachowa

Wkręty, gwoździe

Kiedy mamy już wybrane drewno i przychodzi dzień stawiania więźby dachowej należy zadbać o to by jej złożenie było bezpieczne dla wykonawcy/cieśli, w razie potrzeby przesunięcia krokwi by była możliwość wykręcenia i ponownego wkręcenia wkręta ciesielskiego oraz zadbanie o to by łączona więźba elastycznie pracowała ze swoim spoiwem czyli wkrętami ciesielskimi.

Oferta KROSDACH to również kompleksowe wyposażenie Klienta w wysokiej jakości, certyfikowane wkręty ciesielskie różnych rozmiarów oraz w gwoździe i gazy do gwoździarki stosowane do mocowania np. łat. Używamy tylko sprawdzonych produktów w swojej oryginalnej formie, a wykonawcom użyczamy niezbędnego sprzętu – gwoździarek- tak by maksymalnie wykorzystać czas na skręcenie pełnej więźby dachowej.

Informujemy Klientów, że drewno zakupione na własną rękę bądź modyfikowane samowolnie może powodować dalsze odkształcenia pokrycia dachowego po montażu na dachu. Za wszelkie nierówności takiego drewna a co za tym idzie materiału pokryciowego firma KROSDACH nie ponosi odpowiedzialności.