Nowinki

Nowinki budowlane

Poranna prasa zawsze niesie ze sobą pewne nowinki ze świata budowlanego. W dzisiejszym dniu natknęliśmy się na dwa mini artykuły, które mogą okazać się dla Naszych Klientów fajną i przydatną ciekawostką.

Pierwszy z nich to promocja podsufitki stalowej firmy RUUKKI. Podsuftika ta o nazwie Soffit dostępna jest w wersji z perforacją (wentylacja) lub w wersji pełnej. Jej dużym atutem jest odporność na UV, na zmiany temperatur a co za tym idzie na jakość surowca na przestrzeni lat. Dodatkowo jest cięta na wymiar co w znacznej mierze minimalizuje odpad.

Drugą ciekawstką jest nowa aplikacja VELUX o nazwie MyDaylight. Zadaniem aplikacji jest przeniesienie Klienta do jego nowych pokoi: salonu, pokoi dzieciecych, sypialni, łazienki…wszędzie tam gdzie planujemy wstawić okna dachowe. W aplikacji wprawadzamy kilka danych dotyczących rodzaju dachu, jego nachylenia, doświetlenia np. oknami elewacyjnymi, metraż pomieszczenia, wysokość ścianki kolankowej a także planowany rozmiar okien. Aplikacja w połączeniu z innowacyjnymi okularami zobrazuje nam wybrane pomieszczenie, będziemy mogli sie w nich poruszać. Taki zestaw da nam podgląd co do doświetlenia przyszłego pomieszczenia.

Już dziś zapraszamy do naszego biura handlowego by móc na własne oczy zobaczyć powyższe “ciekawostki”.

Zdjęcia pochodzą z magazynu branżowego Nasz Dekarz nr 39/2018.